O Serwisie

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnego serwisu komputerowego mieszczącego się na ul. Rawicka 1, Wińsko.

Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na wykwalifikowaną obsługę, w przystępnej cenie.
Dbamy o powierzony nam sprzęt komputerowy, oferując przy tym szybką naprawę, atrakcyjne ceny, stały kontakt z klientem.
Jesteśmy do dyspozycji zarówno klientów indywidualnych, jak również dla firm. Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Naszym mottem jest zadowolony Klient.

Serwis  przy ul. Rawickiej, to miejsce, gdzie o komputerach wiemy wszystko.
Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na profilaktykę i zapobieganie awarii, co wbrew pozorom nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy raz w roku przeprowadzić kompleksową konserwację wnętrza komputera.
Proste odkurzenie – po takiej banalnej czynności od razu możemy zaobserwować, że nasz komputer mniej się grzeje i pracuję ciszej.
Profilaktyka jest bardzo ważna również, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo naszych danych przechowywanych w komputerze, bardzo często myślimy, że jeśli mamy zainstalowane dwa antywirusy jesteśmy chronieni podwójnie a tymczasem nic bardziej mylnego.
Bardzo często w naszej pracy spotykamy, że klienci nieświadomie instalują fałszywe oprogramowanie antywirusowe z witryny łudząco przypominającej znane i cenione oprogramowanie, a tymczasem rzekomy antywirus zbiera, zapisuje wszystkie nasze dane takie jak hasła, loginy,  numery kont, kart bankowych i wysyła je osobom które na podstawie takich danych okradają swoje ofiary, takie procedery trwają czasami całymi latami.
Komputer, internet działa wolniej a tymczasem okazuje się że nie tylko my korzystamy z jego zasobów i możliwości, stajemy się pośrednikami w przestępstwach.
Jeżeli nie jesteś pewien czy twój pecet bądź laptop jest zabezpieczony odpowiednio skorzystaj z serwisu komputerowego i zapytaj o profilaktykę, niech wykwalifikowany personel zajmie się bezpieczeństwem Twojego komputera i danych w nim przechowywanych.
Codziennie korzystamy z naszego konta bankowego ale czy jesteśmy pewni że jesteśmy w tej czynności bezpieczni???.

Z uwagi na bardzo dużą różnorodność usterek, każda naprawa
jest wyceniania indywidualnie. Oferujemy prosty i jasny system opłat.
Cenę naprawy ustalamy z góry, po przeprowadzonej diagnostyce,
dzięki temu znają Państwo całkowity koszt przed rozpoczęciem naprawy.